IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: delete
el: διαγραφή

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Path
el: Διαδρομή

en: IP address
el: διεύθυνση IP
