IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Path
eo: Vojo
