IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Title
es: Título

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Path
es: Ruta

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Redirect message
es: Mensaje de redirección
