IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Path
et: Tee

en: IP address
et: IP-aadress
