IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Path
fi: Polku

en: IP address
fi: IP osoite
