IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Title
gl: Título

en: delete
gl: eliminar

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Path
gl: Ruta

en: IP address
gl: Enderezo IP
