IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Path
is: Slóð

en: IP address
is: IP vistfang
