IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: delete
ja: 削除

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Path
ja: パス

en: IP address
ja: IPアドレス
