IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Path
ka: გზა
