IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Path
kk: Жол
