IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Path
mr: रस्ता
