IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: delete
ro: șterge

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Path
ro: Cale

en: IP address
ro: Adresă IP
