IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: delete
ru: удалить

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Path
ru: Путь

en: IP address
ru: IP-адрес

en: User Access
ru: Пользовательский доступ
