IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Path
sk: Cesta

en: IP address
sk: IP adresa
