IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Path
uk: Шлях

en: IP address
uk: IP-адреса

en: User Access
uk: Користувацький доступ
