IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: delete
vi: xoá

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Path
vi: Đường dẫn

en: IP address
vi: Địa chỉ IP
