IP Path Access (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Path
am: ዱካ
