IP Path Access (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང
