IP Path Access (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Path
ca: Camí

en: IP address
ca: Adreça IP
