IP Path Access (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Title
da: Titel

en: delete
da: slet

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: This action cannot be undone.
da: Denne handling kan ikke fortrydes.

en: Path
da: Sti

en: IP address
da: IP-adresse

en: Path Alias
da: Sti alias
