IP Path Access (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Path
eu: Bide-izena

en: IP address
eu: IP helbideak
