IP Path Access (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: delete
fa: حذف

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Path
fa: مسیر

en: IP address
fa: آدرس IP
