IP Path Access (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: This action cannot be undone.
fr: Cette action est irréversible.

en: Path
fr: Chemin

en: IP address
fr: Adresse IP
