IP Path Access (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Path
hr: Putanja

en: IP address
hr: IP adresa
