IP Path Access (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Path
hy: Ուղի

en: IP address
hy: IP հասցե
