IP Path Access (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Title
id: Judul

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Path
id: Jalur

en: IP address
id: Alamat IP
