IP Path Access (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Path
lv: Ceļš

en: IP address
lv: IP adrese
