IP Path Access (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Path
nl: Pad

en: IP address
nl: IP-adres
