IP Path Access (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Path
nn: Sti
