IP Path Access (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Title
pt: Título

en: delete
pt: eliminar

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: IP address
pt: Endereço de IP

en: User Access
pt: Acesso de utilizador
