IP Path Access (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Path
sr: Путања

en: IP address
sr: IP адреса
