IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Path
be: Сцежка

en: IP address
be: IP адрас
