IP Path Access (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: delete
cs: smazat

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Path
cs: Cesta

en: IP address
cs: IP adresa
