IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Path
he: מיקום

en: IP address
he: כתובת IP
