IP Path Access (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Path
hu: Útvonal

en: IP address
hu: IP-cím
