IP Path Access (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Title
it: Titolo

en: delete
it: elimina

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: Cancel
it: Annulla

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Path
it: Percorso

en: IP address
it: Indirizzo IP
