IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Path
lt: Kelias

en: IP address
lt: IP adresas
