IP Path Access (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: IP address
my: IP လိပ်စာ
