IP Path Access (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Title
oc: Títol

en: delete
oc: suprimir

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Path
oc: Camin

en: IP address
oc: Adreça IP
