IP Path Access (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Path
sl: Pot

en: IP address
sl: IP naslovi
