IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Path
sv: Sökväg

en: IP address
sv: IP-adress
