IP Ranges (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: user
ar: مستخدم

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Add
ar: إضافة

en: List type
ar: نوع اللائحة

en: IP address
ar: عنوان الـIP

en: Are you sure you want to delete %ip?
ar: هل تود فعلاً حذف %ip؟

en: Deleted %ip
ar: حذف %ip
