IP Ranges (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Add
be: Дадаць

en: IP address
be: IP адрас

en: Are you sure you want to delete %ip?
be: Вы сапраўды жадаеце выдаліць %ip?

en: Deleted %ip
be: Выдалена %ip
