IP Ranges (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Add
bo: ཁ་སྣོན

en: List type
bo: མིང་ཐོའི་རིགས

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Are you sure you want to delete %ip?
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་%ip་བསུབ་ཐག་ཆོད་ཡིན་ནམ

en: Deleted %ip
bo: %ip་བསུབ་ཚར
