IP Ranges (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: user
ca: usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Add
ca: Afegeix

en: List type
ca: Tipus de llista

en: IP address
ca: Adreça IP

en: Are you sure you want to delete %ip?
ca: Esteu segur de voler eliminar %ip?

en: Deleted %ip
ca: S'ha suprimit %ip

en: banned IP addresses
ca: adreces IP bloquejades

en: The IP address %ip has been banned.
ca: S'ha bloquejat l'adreça IP %ip.
