IP Ranges (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: user
es: usuario

en: delete
es: eliminar

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Add
es: Agregar

en: List type
es: Tipo de lista

en: IP address
es: Direccion(es) IP

en: Are you sure you want to delete %ip?
es: ¿Seguro que quiere eliminar %ip?

en: Deleted %ip
es: Se ha borrado %ip

en: banned IP addresses
es: direcciones IP excluídas

en: The IP address %ip has been banned.
es: La dirección IP %ip ha sido prohibida.
