IP Ranges (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: user
et: kasutaja

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Add
et: Lisa

en: List type
et: Loendi liik

en: IP address
et: IP-aadress

en: Are you sure you want to delete %ip?
et: Oled kindel, et soovid kustutada %ip?

en: Deleted %ip
et: %ip on kustutatud.

en: banned IP addresses
et: blokeeritud IP aadressid

en: The IP address %ip has been banned.
et: IP aadress %ip on blokeeritud.
