IP Ranges (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: Add
hr: Dodaj

en: List type
hr: Tip liste

en: IP address
hr: IP adresa

en: Are you sure you want to delete %ip?
hr: Želite li zbilja ukloniti %ip?

en: Deleted %ip
hr: Uklonjena %ip
