IP Ranges (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: user
id: anggota

en: delete
id: hapus

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Add
id: Tambah

en: List type
id: Jenis daftar

en: IP address
id: Alamat IP

en: Are you sure you want to delete %ip?
id: Anda yakin ingin menghapus %ip?

en: Deleted %ip
id: IP %ip sudah dihapus
