IP Ranges (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Add
mn: Нэмэх

en: IP address
mn: IP хаяг
